Ua
Ситуація

Сучасний офіс вже не може слугувати виключно як робоче місце – сьогодні це візитна картка, яка має справляти необхідне враження на клієнтів, відображати корпоративну культуру або створювати її. Створити яскраву і впізнавану, разом із тим, лаконічну картинку – така задача стояла під час роботи над проектом PB Office. Одним з ключових принципів для замовника був комфорт співробітників, це багато у чому вплинуло як на загальну атмосферу, так і на конкретні технічні рішення.

1 поверх

Для цього проекту було обрано три основні кольори: білий, чорний і жовтий – інтер’єр всього проекту ґрунтується на поєднанні цих кольорів у різних пропорціях. Приміром, вхідна зона, невелике контрастне приміщення, складається з чорної фарби і білої декоративної штукатурки. Зону рецепції виділяють рельєфні гіпсові панелі і металева смужка на самій стійці. Вагомим акцентоми є лінійні світильники під стелею, які створюють яскраву геометричну композицію.

2 поверх

Для PB Office важливим було оптимально використати площу, щоб урівноважити робочі площі зонами відпочинку. Межі між цими зонами умовні, і радше слугують для візуального порядку, а не для фізичного розмежування. Приміром, для перегородок між робочими місцями використали рифлене скло, а деякі зони відпочинку відокремили прозорими стелажами або просто лінійною підсвіткою. Такі рішення дозволяють зберегти площу у тісному плануванні, пропускають денне світло і, з рештою, просто роблять офіс менш строгим і більш сучасним.

3 поверх

Цінуючи баланс між життям і роботою, все ж, не варто вважати ці поняття взаємовиключними – робота має бути органічною частиною життя, про що і говорять нам такі пунктирні межі між зонами. Ще одна умова, яка мала вплив на проектні рішення: для штату призначена лише частина офісу, деякі робочі місця розраховані на оренду, отже інтер’єр мав би бути виразним, але балансувати між індивідуальністю  та універсальністю.

Цоколь

Підвал повністю влаштований для відпочинку, тут розташована повноцінна кухня, душ і дві ізольовані кабіни для сну – “жити на роботі” вже не здається такою поганою ідеєю. Для приміщення, позбавленого природного світла, традиціно обрали білий колір як основний. Кухня виділена у окрему зону, її виділяють чорні фасади і поверхні з нержавіючої сталі. PB Office складається з трьох кольорів, геометричних паттернів і вільного планування – так вийшов офіс, який робить роботу однією зі сфер життя, і не змушує робити між ними вибір.

  • Факти і цифри
  • Команда
  • Об’єкт PB Office
  • Локація Україна, Харків
  • Рік 2021
  • Статус У процесі реалізації
Максим Муратов
Таня Бородаєнко
Катерина Яшихіна
Аліна Леонідова