Ua
Архітектура
Всі локації
18 проекти(-ів)

Проектування архітектури будинків та котеджів у студії EGOHOUSE

Основна спеціалізація студії – індивідуальне проектування будинків. Проектування, у широкому сенсі, синонім планування; архітектурний проект має дати якомога точне уявлення про кінцевий результат будівництва і яким чином його досягти. Хоча на перший погляд може здатися, що архітектор проектує форму, конструкцію і обирає матеріали, насправді, першим і головним у проектуванні лишається зміст. Для початку роботи необхідно зрозуміти, для чого слугуватиме проект, який характер прагнуть отримати замовники. Відповідь на це питання буде диктувати усі подальші рішення, позаяк головна мета проектування архітектури будинків – створити комфортне середовище, яке відповідає образу життя господарів.

Етапи створення архітектурного проекту

Першим етапом завжди є формулювання технічного завдання, яке враховує побажання клієнта, відображає його очікування від результату і слугує дорожньою мапою для архітекторів. ТЗ може містити різну інформацію, адже не можна передбачити, що саме буде принциповим для кожного клієнта, але приблизне коло питань таке: бажана площа і очікуваний бюджет, тип планування, список необхідних приміщень і зон. Ці пункти окреслюють принципово важливі моменти і дає змогу перейти до наступного етапу – розробки концепції.

Ескізний проект житлового будинку має передати головну ідею проекту і відобразити її ключові елементи. Зазвичай він включає об’ємні схеми та планування будинку. Ми надаємо перевагу мінімалізму в архітектурі заміських будинків, але вихідними даними для проекту завжди є побажання замовників, їхні ритм життя і звички, тому принципово важливим може бути, наприклад, образ шале, поєднання елементів французької і американської класики, неординарна форма у плані або, навпаки, складна композиція фасадів. Після затвердження ескізу починається розробка робочого проекту, який включає детальні креслення та конструктивні вузли остаточного варіанту.

Орієнтовний зміст архітектурного проекту:

 • Техніко-економічні показники
 • Організація рельєфу, генеральний план ділянки
 • Планувальні рішення
 • Кладочні плани, плани перегородок
 • Фасади, схеми оздоблення
 • План-схема влаштування інженерних мереж
 • Розрізи, влаштування вентиляційних каналів
 • Специфікація прорізів, їхнього заповнення
 • Експлікація підлог
 • План покрівлі, схема влаштування ухилу
 • Конструктивні вузли

Фінальний етап – зведення будинку і авторський нагляд. Після проведеної роботи, хочется бути впевненими, що проект буде втілено у найменших деталях, адже жодне рішення не є випадковим і вартує годин кропіткої роботи. Авторський нагляд передбачає відвідування об’єкту будівництва, постійний контроль відповідності будівельних робіт проекту і вирішення питань, які можуть виникнути у процесі реалізації.

Переваги створення архітектурних проетів в студії Еgohouse

На наше переконання, архітектура житлових будівель це висловлювання: про ставлення до навколишнього середовища, про власників будинку, їхнє уявлення про майбутнє. Житло невидимо, але ґрунтовно впливає на повсякдення, зумовлює побут, тому ми завжди уважно ставимось до вихідних умов і технічного завдання. Співпраця спеціалістів різних галузей забезпечує комплексну розробку проекту, а перевірені підрядники і постачальники дають можливість реалізувати проект у повній відповідності до задуму.

Студія реалізує проекти на всій території України, у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі, Запоріжжі та інших містах. Детальніше з нашими послугами і цінами можна ознайомитись на сторінці ціни.