Ua

Студія

EgoHouse це студія, яка об’єднує  професіональних архітекторів, дизайнерів, інженерів і будівельників в одну команду – комплексний підхід дозволяє брати до уваги всі тонкощі, нюанси і деталі проекту, розглядати його з кількох перспектив одночасно, передбачати всі ризики і можливості.

Студія завжди уважно стежить за останніми новинками у світі дизайну та будівництва, технологіями та матеріалами. Зміни в цих сферах є частиною динамічного творчого процесу, тому вони потребують постійної уваги. Кожен із спеціалістів щиро закоханий у сучасний мінімалістичний дизайн, але коли справа доходить до реалізації, вони зберігають холодний розум, двічі перевіряючи мрії на міцність.

Розробка нового дизайн проекту часто є пошуком компромісу між творчістю та реальністю: балансування між фантазією, технологічними можливостями та обмеженнями бюджету. Взяти до уваги всі ці сотні «але» та реалізувати надзвичайну ідею – це виклик. Разом вони прагнуть розширити і простір, і уяву: бачити такий результат своєї праці – це найбільша нагорода для команди.