Ua

Студія

Напрямки роботи:

  • Проектування заміських будинків
  • Розробка дизайну інтер’єрів
  • Предметний дизайн
  • Архітектура і дизайн комерційних проектів
  • Реновація будівель і інтер’єрів

Хвалимо себе. Головний принцип студії у створенні якісного проекту – це постійна співпраця спеціалістів творчого і виробничого фахів, такий підхід дозволяє побачити проект з різних перспектив на всіх стадіях, реалістично уявити його життя після завершення робіт. Завдяки чималій базі перевірених підрядників, наявності власних будівельних бригад і багаторічній співпраці з надійними меблевими компаніями, ми достеменно реалізуємо проекти різних типів і рівнів складності.

Засади. Сучасна архітектура стає все більш простою і лаконічною, але за видимою простотою стоїть кропітка праця. Наші проекти об’єднують актуальний дизайн, повний комфорт і безпеку, кожен елемент перевіряється на відповідність стандартам. Проекти розробляються до найменших деталей, фахівці студії не тільки проектують конструкцію, архітектуру і планування будинку, але і підбирають технологічне і сучасне внутрішнє наповнення. Хоча студія об’єднує однодумців і прихильників мінімалізму, ми прагнемо створювати простори, які відображають характер і відповідають звичкам клієнта, тому ніколи не обмежуємо свою роботу рамками конкретного стилю і шукаємо натхнення у вподобаннях і побажаннях своїх замовників.

На наше переконання, в архітектурному проекті принципово важливим є обережне ставлення до середовища, де він має бути реалізований: будівля має ідеально вписуватись у довкілля, чи то міська забудова, чи то природний ландшафт. Коли ж йдеться про внутрішнє наповнення, дизайнер не просто проектує типовий простір –- він має створити цілісну композицію, а саме розробити концепцію, згідно з якою буде організовано простір, поділ на функціональні зони, вибір кольорів, форм, патернів, а також освітлення і меблювання.

Команда
студія
студія
Максим Муратов
студія
студія
Таня Бородаєнко
студія
студія
Алеся Манько
студія
студія
Ольга Музика
Анна Андріанова
студія
студія
Максим Канівець
студія
студія
Катерина Яшихіна
студія
студія
Аліна Леонідова
Ольга Малік
Сергій Ліхінін
Ася Гавриленко