Ua

Студія

Напрямки роботи:

  • Проектування заміських будинків
  • Розробка дизайну інтер’єрів
  • Предметний дизайн
  • Архітектура і дизайн комерційних проектів
  • Реновація будівель і інтер’єрів

Хвалимо себе. Головний принцип студії у створенні якісного проекту – це постійна співпраця спеціалістів творчого і виробничого фахів, такий підхід дозволяє побачити проект з різних перспектив на всіх стадіях, реалістично уявити його життя після завершення робіт. Завдяки чималій базі перевірених підрядників, наявності власних будівельних бригад і багаторічній співпраці з надійними меблевими компаніями, ми достеменно реалізуємо проекти різних типів і рівнів складності.

Засади. Сучасна архітектура стає все більш простою і лаконічною, але за видимою простотою стоїть кропітка праця. Наші проекти об’єднують актуальний дизайн, повний комфорт і безпеку, кожен елемент перевіряється на відповідність стандартам. Проекти розробляються до найменших деталей, фахівці студії не тільки проектують конструкцію, архітектуру і планування будинку, але і підбирають технологічне і сучасне внутрішнє наповнення. Хоча студія об’єднує однодумців і прихильників мінімалізму, ми прагнемо створювати простори, які відображають характер і відповідають звичкам клієнта, тому ніколи не обмежуємо свою роботу рамками конкретного стилю і шукаємо натхнення у вподобаннях і побажаннях своїх замовників.

На наше переконання, в архітектурному проекті принципово важливим є обережне ставлення до середовища, де він має бути реалізований: будівля має ідеально вписуватись у довкілля, чи то міська забудова, чи то природний ландшафт. Коли ж йдеться про внутрішнє наповнення, дизайнер не просто проектує типовий простір –- він має створити цілісну композицію, а саме розробити концепцію, згідно з якою буде організовано простір, поділ на функціональні зони, вибір кольорів, форм, патернів, а також освітлення і меблювання.

Студія