Ua
Планування

“Журавлі” це проект про живу раціональність, тонкий баланс між емоціями та розсудливістю.  Це відчувається при першому погляді: інтровертний, стриманий, та все ж, наповнений приємними деталями і тактильними матеріалами. У цьому проекті пріоритетом була зважена функціональна схема, ми хотіли якомога доцільніше використати простір квартири у новобудові, тому під час перепланування прийняли два важливі рішення: звели до мінімуму площу коридору і розширили майбутню студію. Все ж, не відкидали і звичне бажання створити оселю, де хочеться проводити час, до якої хочеться повертатися. Так вийшов проект затишної і зручної квартири, повністю пристосованої під потреби і характери господарів.

Студія

У цьому проекті передпокій і простора студія не розділені, а поступово перетікають один в одну, таке відчуття створюють м’які заокруглення шаф, які умовно відокремлюють ці зони. Передпокій це суцільний гардероб, прихований за мінімалістичними фасадами. Студія вирішена як статична композиція з білих і чорних плям, які виступають фоном для текстури дерева, текстилю і каменю. Вона ділиться на зону кухні і вітальні, острів поєднує робочу поверхню і обідній стіл на чотирьох персон. Хоча цей простір позбавлений будь-яких перегородок, він впорядкований завдяки різним пропорція світлих і темних матеріалів. Так стіна навпроти ідеально білих фасадів кухні, оздоблена сірим каменем з тонкою павутиною білих прожилок, виокремлює зону відпочинку, коли білий колір маркує кухню.

Мастер спальня

На відміну від студії, у мастер спальні основні прийоми – асиметрія і контраст. Тут у різних пропорціях поєднані білий колір зі світлим шпоном, пластика текстури дерева з чітким ритмом тонких смужок гіпсу. Такий вибір матеріалів продиктувало бажання створити витончену і легку картинку, а щоб її підтримати, майже всі меблі ми зробили консольними. Спальня мала стати місцем для повноцінного відпочинку, особистим простором господарів, тому кімнату доповнює лоджія: тут влаштована “барна стійка” на двох і невелике м’яке крісло.

Ванна кімната

Мастер ванна це просте і функціональне приміщення – необхідний мінімум. Вона продовжує тему контрасту, задану у спальні, але тут композиція побудована лише завдяки чорній і білій кераміці. Цю пару доповнює керамограніт  у якості акценту, а чорні деталі, які проходять пунктиром, завершують композицію з цих трьох матеріалів.

  • Факти і цифри
  • Команда
  • Об’єкт Zhuravli Interior
  • Локація Україна, Харків
  • Рік 2020
  • Статус Завершено
Максим Муратов
Ольга Музика
Ольга Шатковська
Аріна Пінчук