Ua
Концепція

Комфорт це завжди про індивідуальність. Звісно, якщо говорити про затишок, ми всі уявимо умовний будиночок з трикутним дахом, вікном і димарем – певний ряд стереотипів, де навряд чи знайдеться місце, приміром, чорному кольору, каменю чи металу. Але коли йдеться про конкретні проекти, неможливо вивести універсальну формулу для всіх – є тільки загальний принцип: оселя це, перш за все, простір, де можна бути собою.

Студія

Квартира має два рівні, і за цим принципом ділиться на приватний і спільний блоки. Всі перегородки на першому поверсі були демонтовані, для того, щоб влаштувати світлу, простору студію. Колірне рішення ґрунтується на поєднанні текстури темного дерева і білого полотна стін. У якості акценту використаний широкоформатний керамограніт з малюнком мармуру: три плити утворюють розсувну ширму, за якою сховане вікно. Така заміна текстилю не вписується в уявлення про комфорт але саме нетипові рішення виявляють індивідуальність найкраще.

Чорний метал також зовсім не той матеріал, який прийде на думку, коли ми уявляємо теплий і м’який інтер’єр, але саме з нього вийшла мінімалістична, невагома композиція сходів. Вони умовно відділяють зону кухні від вітальні, і нагадують орігамі, підвішене на тонких нитках до стелі – так цілком функціональні речі можуть бути естетичними самі по собі і задавати естетику простору, де знаходяться.

Мастер блок

Мастер спальня вирішена окремим, автономним блоком, з власним гардеробом і санвузлом. Текстура дерева пунктиром об’єднує проект, але якщо у студії вона виступає як елемент декору чи меблів, то у мастер спальні набуває функціонального значення, а саме виділяє ліжко, трохи огоргаючи його, тим самим позначаючи зону відпочинку. Кімната призначена виключно для відпочинку, окрім ліжка тут знайшлось місце тільки для косметичного столика. Його легка конструкція і велике кругле дзеркало з підсвіткою складаються у таку геометричну композицію, яку межує з декоративністю. Проект Радужний, побудований на темі чергування світлого і темного, чистого полотна з малюнками, поєднує стійкі уявлення про затишок і сміливі рішення, які перетворюють “будиночок з трикутним дахом” на оселю, створену для потреб справжніх людей.

  • Факти і цифри
  • Команда
  • Об’єкт Raduzhnyy Apartment
  • Локація Україна, Харків
  • Рік 2019
  • Статус Завершено
Максим Муратов
Алеся Манько
Марія Ганжа