Ua
Планування

Апартаменти площею 132 м2 були складені з двох окремих квартир – ця особливість планування дала можливість реалізувати головну ідею проекту: площі кімнат відповідають тому, скільки часу там хотіли б проводити власники. Окрім збільшення площі, була ще одна причина для такого рішення –  так кожна кімната, включно з ванною, отримала вихід на лоджію.

Студія

Оскільки студія це місце, де родина планувала проводити найбільше часу, то доцільним було розділити її на окремі зони і розробити для них різні сценарії освітлення. Для всіх кімнат основним джерелом світла є точкові світильники, але оскільки студія ділиться на зони передпокою, вітальні і кухні, для кожної з них було обране додаткове освітлення, яке створило необхідну атмосферу.

Для зон передпокою і вітальні формуючою є підсвітка по периметру кімнати, саме вона дає відчуття затишку і спокою, для зони кухні – підвісні світильники над островом. Для оздоблення стін використані фрезеровані мдф панелі, їх доповнюють мідні деталі, збираючи інтер’єр у єдину картину.

Мастер спальня

Мастер спальня це кімната, призначена виключно для відпочинку: тут немає ані робочого місця, ані телевізора. Стіни оздоблені декоративним покриттям під мікроцемент, кімната витримана у тьмяних тонах, властивих для спальні.

Дитяча

Дитяча – світла простора кімната, як може легко трансформуватися з плином часу. Тут передбачено достатньо зберігання і ретельний розподіл на зони для роботи і відпочинку. Для оздоблення стін використані шпонована фанера і прозоре графітове покриття, на якому можна малювати. На відміну від спальні батьків, дитяча мала бути окремим островом, повноцінним особистим простором.

Ванна кімната

Особливим бажанням замовників була простора ванна кімната. Вона ділиться на зони душової і ванни, також передбачено достатньо місця для зберігання. Для стін та підлоги використані керамограніт і натуральний камінь.

Меблі під замовлення
  • Факти і цифри
  • Команда
  • Об’єкт GP Apartment
  • Площа 132 м2
  • Локація Україна, Харків
  • Рік 2020
  • Статус У процесі реалізації
Максим Муратов
Ольга Музика
Анна Андріанова