Ua
11.05.2021
Три проекти EgoHouse Architects отримали призові місця на конкурсі A'Design Awards

Конкурс A’Design Awards проводиться з 2009 року і передбачає більше сотні категорій. Його мета – надати платформу для чесної і конкурентної боротьби компаній, дизайнерів та інноваторів з усього світу та більшости галузей дизайну. До суддівської панелі були запрошені більше двохсот спеціалістів: архітекторів, дизайнерів, фотографів, викладачів – практиків і теоретиків. Юніт Сіті Харків та FA House отримали срібло у категорії “Інтер’єр”, X House – бронзу у категорії “Архітектура”.

Юніт Сіті це один з корпусів колишнього виставкового центру, який нині є коворкінгом інноваційного парку. Юніт ґрунтується на двох принципах: робота 24/7 та навчання peer-to-peer – відповідно, ці ж принципи визначили і просторову організацію. Для органічного поєднання робочих зон та зон відпочинку на другому поверсі був споруджений металевий острів, який робить простір коворкінгу двосвтним, створює “буферні”, напіввідкриті зони. Виставковий центр до реновації мав свою ідентичність, яку вдалося зберегти: конструкції та інженерні мережі стали важливими акцентами у інтер’єрі.

Два інші проекти – приватні будинки. Головний простір FA House – двоствітня яскраво освітлена студія, де сходи є головним акцентом. Позаяк замовник особливо цінує приватність, важливим завданням було створення автономного гостьового блоку, що сполучений лише зі студією. Концепція X House полягала у взаємній інтеґрації будинку і навколишнього середовища: з цією метою було влаштовано панорамне скління, а для фасадів використані такі матеріали як керамограніт, метал, дерев’яні елементи, фіброцементні панелі.