Ua
Дизайн інтер’єру
Всі локації
18 проекти(-ів)

Дизайн інтер’єрів під ключ у студії EGOHOUSE

У сучасному розумінні гедонізм це не постійний пошук різноманітних задоволень, а навпаки, здатність отримувати насолоду від дрібниць повсякдення, відчувати себе у моменті. Що визначає наше повсякдення більше за інтер’єри, у яких ми постійно проводимо свій час? Прості бажання випити кави на терасі, працювати біля вікна або почитати, вимкнувши верхнє світло, можна вважати примхою та ігнорувати, а можна взяти до уваги і отримати затишну оселю, до якої хочеться повертатися.

З чого починається дизайн інтер’єру?

Дизайн інтер’єру це раціональна робота з емоційною складовою, яка починається з питань про ритм життя замовника, звички і уявлення про помешкання, яке б їм відповідало. Ця інформація дозволяє уявити образ майбутньої оселі і на його основі приймати всі принципово важливі рішення. Скільки людей тут житимуть зараз або через рік, чи часто господарі приймають гостей, чи вважають за потрібне розділяти спальню і робоче місце, кухню і вітальню? Відповіді дають можливість детально уявити побут господарів і організувати його у зручний спосіб.

З роздумів про ідеальне помешкання виростає концепція дизайну інтер’єру. На першій стадії роботи над проектом задача автора полягає у створенні функціонального сценарію, тобто необхідно визначити принцип планування, призначення кімнат, співвідношення закритих і відкритих площ. Часто, на основі вже існуючої конфігурації, створюється нове планування, адже типові варіанти рідко відповідають потребам мешканців. Цей етап також включає вибір колірного рішення, матеріалів, освітлення.

Мета розробки дизайн-проекту інтер’єру – дати детальне уявлення про результат і підготувати креслення для його втілення. Після затвердження фінального варіанту починається друга стадія процесу – підготовка робочої документації. У цей момент визначаються деталі проекту, складаються специфікації матеріалів і обладнання. Більшість інтер’єрів студії містять авторські меблі і елементи декору – їхні креслення для виготовлення теж входять у проект.

Орієнтовний зміст дизайн-проекту:

  • Обмірний план, план демонтажа, монтажа
  • Планувальне рішення, план перегородок
  • План стель, підлог, плінтусів, оздоблення стін
  • План розташування сантехніки, освітлення, розеток і вимикачів
  • Схеми розкладки плитки
  • Меблі для індивідуального замовлення
  • Специфікації освітлення, побутової техніки, сантехніки, меблів тощо
  • Візуалізації, об’ємні схеми

Хоча комунікація дизайнера і замовника відбувається, в основному, через зображення, у підсумку інтер’єр взаємодіє з мешканцями не лише візуально. У сприйнятті простору вагому роль відіграє відчуття матеріалів на дотик: тканин, деревини, кераміки. Приміром, у проекті QZ Apartment вагому роль відіграв текстиль. Поєднання важких темних і світлих штор з легкими фіранками створює затишну атмосферу не тільки завдяки можливості гнучко регулювати природне освітлення впродовж дня, але і просто через теплі тактильні відчуття. Тему тканини продовжують фасади шафи у одній із кімнат – їхня текстура нагадує на дотик грубий льон.

Поза проведеною роботою з кольором, композицією і вибором матеріалів, не менш важливою є правильна презентація її результату – освітлення може зробити картину цілісною або перекреслити всю її суть. Першочерговим питанням розташування і кількість вікон, адже відповідно них орієнтуються зони відпочинку і роботи, де природне освітлення є пріоритетним і бажаним. Не менш важливим є те, куди виходять ці вікна: на відкриту площу, двір, вікна сусіда, цегляну стіну чи крони дерев. Питомою частиною функціонального сценарію є джерела світла, які виконують не тільки утилітарне призначення, але і грають ключову роль у створенні комфортних умов для роботи чи відпочинку, щоденних справ і важливих подій. Освітлення впливає на сприйняття простору, з його допомогою можна здійснювати поділ кімнати на функціональні зони, робити акценти на деталях; воно також може бути самостійним елементом декору.

Але якою детальною не була б розробка стилю інтер’єру, є речі, які неможливо передбачити – робочий безлад на письмовому столі, строкату колекцію фамільного посуду або різнокольорові корінці домашньої бібліотеки. Це деталі, які б  порушили суголосну картину візуалізації, але на практиці вони роблять помешкання живим. Хоча декоративні елементи сприймаються перш за все як спосіб підтримати і доповнити загальну картину, їхня функція не є виключно утилітарною. Інтер’єр має бути наповнений речами, які подобаються, адже саме емоційна складова робить його самобутнім і особистим. Проект часто включає індивідуально розроблені меблі та елементи декору, так жодна деталь не вибивається із загальної концепції і одночасно є органічною частиною побуту господарів.

Чому варто замовити дизайн інтер’єру в студії Еgohouse?

З поєднання послідовного функціонального сценарію, цілісного візуального образу і доречно обраних матеріалів створюється повноцінна картина –  місце, з яким будуть асоціюватися приємні спогади про повсякденні моменти і важливі події. Так у розробці дизайну інтер’єру головне уважно ставитись до вихідних даних і уникати штучних обмежень. Немає сенсу вигадувати неординарні рішення, якщо їх не диктує саме місце або, як у випадку WA Interior, замовник. Словом, найскладніша задача – не вигадати зайвого, адже у нашому розумінні справжній комфорт неможливо помітити і усвідомити, лише відчути.

У нас можна замовити дизайн-проект інтер’єру по всій території України, у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі, Запоріжжі та інших містах. Детальніше з послугами дизайнера інтер’єру і цінами студії можна ознайомитись тут.