En

Studio

Наші співробітники – це висококласні фахівці різного профілю. Завдяки наявності власних будівельних бригад і багаторічній співпраці з надійними меблевими компаніями, ми заслужили репутацію провідної дизайн-студії в Харкові. У нашому портфоліо – реалізація проектів різної складності, проектування і дизайн інтер’єру міських квартир і заміських маєтків. Ми прагнемо створювати простори, які відображають характер і відповідають звичкам кожного клієнта, тому ніколи не обмежуємо свою роботу рамками конкретного стилю і шукаємо натхнення у вподобаннями і побажаннями своїх замовників.

Основна спеціалізація нашої компанії – проектування та будівництво приватних будинків і котеджів будь-якого рівня складності. Нашими головними перевагами є чимала база надійних і перевірених виробників меблів будь-якого класу і стилю та власні інженерні і будівельні бригади – завдяки цьому ми готові братися навіть за найсміливіші проекти будинків. Наші фахівці не тільки проектують конструкцію і архітектуру вашого майбутнього будинку, але і підбирають технологічне і сучасне внутрішнє наповнення.

Кожен будинок є точним відображенням індивідуальності замовника і його сім’ї. Ми прекрасно усвідомлюємо це і намагаємося створити житло, яке відповідало б не тільки способу життя майбутнього власника, але і його поглядам на світ. Наші проекти котеджів об’єднують в собі сучасний дизайн, повний комфорт і безпеку: кожна деталь проекту перевіряється на відповідність технологічним стандартам. Більш того, кожен проект будинку створює єдину картину з навколишнім середовищем і ландшафтом – у результаті ви отримуєте будинок мрії, який об’єднує внутрішню гармонію із зовнішньою вишуканістю.

Проектування будинків – складний і трудомісткий процес. У своїй роботі ми використовуємо тільки безпечні і екологічні матеріали від кращих світових виробників. Готові проекти відповідають принципам мінімалізму: вони мають витриманий і аристократичний зовнішній вигляд, чим одразу привертають увагу. Сучасні проекти будинків і котеджів стають все більш простими і лаконічними, головними стають правильні геометричні форми і їхній баланс. Незважаючи на позірну простоту, такі будинки виглядають витончено і відображають прекрасний смак власників. У нас ви можете замовити проекти котеджів і будинків, виконані в суворій відповідності зі стандартами якості та безпеки.

Головний принцип студії у створенні якісного дизайну інтер’єру – постійна співпраця фахівців творчого і виробничого фахів: дизайнерів, архітекторів, інженерів-розробників, виробничників і будівельників. Такий підхід дозволяє побачити проект з різних перспектив на всіх стадіях роботи, найкраще уявити його життя після завершення робіт.

Щоб зробити оселю по-справжньому затишною, необхідно перш за все налагодити комунікацію з замовником, зрозуміти його стиль життя, потреби і забаганки. Врахувавши всі нюанси, розробити концепцію, згідно з якою буде організовано простір: поділ на функціональні зони, вибір кольорів, форм, патернів, а також освітлення і меблювання – все це обов’язкові компоненти роботи зі створення дизайн-проекту. На наш погляд дизайнер не просто проектує типовий простір – фокусуючись на побажаннях замовника, він має створити цілісну композицію з унікальною атмосферою.

Команда
студія
студія
Maksym Muratov
студія
студія
Tanya Borodaienko
студія
студія
Olha Muzyka
студія
студія
Alesya Manko
студія
студія
Arina Pinchuk
студія
студія
Maksym Kanivetz
студія
студія
Kateryna Yashykhina
студія
студія
Alina Leonidova